052-7476067
 
 
                             
 

 

 

ביטוח בריאות

"העיקר שנהיה בריאים" אנחנו משתמשים בביטוי הזה כמעט מדי יום, ומבינים כי בריאות טובה היא אחד המרכיבים החשובים ביותר, אם לא החשוב ביותר באורח החיים שלנו. ביטוח בריאות פרטי הינו ביטוח הכרחי ביותר, וחשוב שאנחנו ובני המשפחה שלנו נהיה מבוטחים.

שירותי הבריאות הבסיסיים, שכל תושב במדינת ישראל זכאי להם, מוגדרים בחוק ביטוח בריאות ממלכתי. השירותים האלה אינם מספקים, כיוון שישנם מקרים  שאינם נכללים כלל בשירותי הבריאות הבסיסיים, וישנם מקרים שנכללים אך לא באופן מלא ולא באיכות מספיק טובה. לכן חשוב ביותר לרכוש פוליסת בריאות פרטית שתשלים לנו את השירותים החסרים, ותשפר לנו את השירותים הקיימים.
חשוב ביותר: את הביטוח צריך לעשות עכשיו, כל עוד אנחנו בריאים.  במקרים מסוימים חברות הביטוח לא יסכימו לבטח אותנו(הקבלה לביטוח תלויה בהצהרת בריאות)

אז מה בעצם כולל לנו ביטוח בריאות הפרטי?

ביטוח הבריאות מאפשר לנו לקבל שירותים רפואיים או לקבל פיצוי בהתאם לתנאים המוגדרים בפוליסת הביטוח. הכיסויים הנכללים בפוליסת הבריאות הם רחבים וניתנים לבחירה של המבוטח:

          - השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל
    -
תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות
    -
ניתוחים פרטיים בארץ או בחו"ל
    -
טיפולים מחליפי ניתוח
    -
שירותים אמבולטוריים: התייעצויות עם רופאים מומחים, טיפולים פיזיותרפיים,
      בדיקות אבחנתיות.

    -
פיצוי כספי בגין מחלות קשות
    -
כתבי שירות 

לסיכום: פוליסת בריאות הינה פוליסה חשובה ביותר, יש היום מגוון רחב של פוליסות המורכבות מכיסויים שונים. לכן חשוב ביותר להתייעץ עם  סוכן ביטוח מורשה ומקצועי שיתאים עבורך ועבור המשפחה שלך את הכיסויים המתאימים והחשובים ביותר בשבילך.

מסלול סוכנות לביטוח מייצגת את רוב חברות הביטוח, בין היתר: הראל ,מגדל ,כלל, הפניקס מנורה ועוד. מה שמאפשר למבוטחים שלנו לקבל את תכניות הביטוח הטובות והזולות ביותר. לקבלת הצעת מחיר או פגישת ייעוץ השאר את פרטיך באתר.

למה חשוב לעשות ביטוחי בריאות רפואה פרטית?

למעבר לכתבה לחץ כאן

 

 

 

 

 

 

 

 

 
    
    צור קשר   
    לקבלת הצעת מחיר מלא פרטים
    ונחזור אליך עם הצעה משתלמת בהקדם:

    

    

דף הבית  |  אודות  |  מסלול סוכנות לביטוח  |  מידע כללי  |  מאמרים  |  צור קשר
טואול בניית אתרי אינטרנט